שולחני
יום ושעה יום שני 22/4 18:30 - 21:30
סוג ארוע שולחני
מרצים שקד רוזנטל
מיקום חדר פנטזיה מזרחית
מחיר רגיל: 55 ש"ח
תעריף עמותות מארגנות: 49 ש"ח
תגיות פנטזיה,רציני,שולחני
החתונה בטירת קיוטאי
שקד רוזנטל

המשחק מיועד לשחקנים בוגרים, בני 14+, המשחק יתנהל בעברית אבל חלק גדול מהחומרים כולל דפי הדמות והרמזים הינם באנגלית על כן נדרשת יכולת קריאה סבירה באנגלית על מנת להשתתף.

המשחק בעולם של רוקוגן וחמשת הטבעות הוא לא משחק מבוכים ודרקונים קלאסי.
בוא לשחק אם אתם אוהבים לשחק דמויות עם עומק, לחקור תופעות מסתוריות, לשחק בעולם עם הרבה מגבלות חברתיות וקודים הדוקים של מוסר.
ברוקוגן אי אפשר פשוט לשלוף את החרב ולפתור בעזרתה את כל הבעיות.
המשחק דורש הרבה חשיבה ומשחק תפקידים כלשונו.

רוקוגן היא ארץ של בחירה והשלכות, אתם, סמוראים בשירות אחד הבתים הגדולים השביל שלכם הוא אחד של ניגודים, חיים ומוות, חובה וכבוד, צדק ורחמים, בושי, או לוחמים, צועדים בשביל האלימות, אנשי החצר, בשביל הדיפלומטיה, שוגנג'ה בשביל ההנשמה והנזירים בשביל ההארה.

מלחמה לא מוכרזת ניתצת בין שבט האריה לשבט העגור וחורכת את האדמה בשטחה הצפון מזרחי של רוקוגן. התגרה הלכאורה קטנה הזו כבור הביאה לידי רטילתו של אלוף האריות בידיו של אלוף העגורים, למותם של מאות בושי, ואין ספור שומרים ופשוטי עם.

ועל כן, בכדי לחזק את עמדתם באיזור הוכרזה חתונה בין משפחה צמיתה של שבט העגור לבין משפחה צמיתה של שבט עוף החול שאדמותיה גובלים בשטח המעורער. החתונה עתידה להיערך בטירתו של האדון משבט העגור, טירת קיוטאי, אחת מטירות האריות הראשונות ליפול במאבק. אתם חלק מהמוזמנים המעטים והמכובדים שנשלחו לייצג את השבטים שלכם בחתונה בעקבות היכרותכים עם החתן.

אתם נפגשים על אם הדרך העולה אל הטירה וצועדים יחד את שארית הדרך אל עבר החתונה.